Pomoc dla strażaka.

Mateusz Maluszkiewicz jest ratownikiem wysokościowym w Jednostce Ratowniczo-Gaśniczej nr 9 Komendy Miejskiej PSP we Wrocławiu. 18 listopada 2015 r., podczas prowadzenia działań ratowniczych, uległ ciężkiemu wypadkowi. W wyniku upadku z wysokości doznał bardzo poważnych obrażeń czterech kończyn, kręgosłupa oraz klatki piersiowej. Obecnie przebywa na oddziale intensywnej terapii. Jest już po wielogodzinnej operacji, ale czekają go kolejne.

Pana Mateusza czeka ciężka i długa walka o powrót do zdrowia, ale mamy nadzieję, że wyjdzie z niej zwycięsko. Długie i skomplikowane leczenie oraz wielomiesięczna rehabilitacja będzie bardzo kosztowna, dlatego każde wsparcie finansowe w tym trudnym okresie będzie nieocenione. Bardzo potrzebna jest również pomoc jego najbliższej rodzinie – żonie i dwuletniej córeczce.

Strażacy potrafią być solidarni jak nikt inny, dlatego liczymy, że i tym razem wykażą się wielką wrażliwością i zaangażują w pomoc panu Mateuszowi.

Wszelkie szczegóły dla osób, które zechciałyby wesprzeć finansowo pomoc na rzecz powrotu pana Mateusza do zdrowia i pełnej sprawności w załączeniu poniżej.

POMOC