VIII Mistrzostwa Województwa Małopolskiego w Piłce Nożnej Halowej – sukces oświęcimskich strażaków.

W dniu 25 listopada br. w hali sportowej Szkoły Aspirantów PSP w Krakowie odbył się turniej finałowy piłki nożnej halowej kończący cykl turniejów w ramach VIII Mistrzostw Województwa Małopolskiego PSP w Piłce Nożnej Halowej. W turnieju organizowanym przez Komendę Wojewódzką PSP w Krakowie uczestniczyło łącznie 8 najlepszych reprezentacji wyłonionych w drodze gier eliminacyjnych: KM PSP w Kraków, KP PSP
w Brzesku, KP PSP w Chrzanowie, KP PSP w Zakopanem, KP PSP w Oświęcimiu, KM PSP w Tarnowie, KM PSP w Nowym Sączu i  Szkoły Aspirantów PSP w Krakowie.

Nasza komenda po przejściu meczy eliminacyjnych w grupie w półfinale mistrzostw zmierzyła się z reprezentacją Komendy Powiatowej PSP w Chrzanowie. Po emocjonującym meczu i bramce strzelonej w ostatnich sekundach zwyciężyliśmy 2:1.

W meczu finałowym reprezentacja KP PSP w Oświęcimiu uległa kadetom SA PSP w Krakowie 1:4, tym samym po raz kolejny znaleźliśmy się na podium zawodów w piłkę nożną halową.

Komendę reprezentowali: Daniel Boba, Janusz Chrapla, Sebastian Drebszok, Bartłomiej Droździk, Mariusz Gałgan, Michał Karkoszka, Jarosław Kot, Paweł Skrzypczyk, Krzysztof Trawkowski i Mariusz Walkiewicz.

W uroczystym zakończeniu Mistrzostw uczestniczył st. bryg.  Józef Galica Z-ca Małopolskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP i przedstawiciel Komendanta Szkoły Aspirantów PSP w Krakowie bryg. Dariusz Maczuga.

Małopolski Komendant Wojewódzki PSP  wręczył najlepszym drużynom  mistrzostw pamiątkowe puchary i dyplomy.

Kolejność końcowa Mistrzostw:

Miejsce 1 – SA PSP w Krakowie,

Miejsce 2 – KP PSP w Oświęcimiu,

Miejsce 3 – KM PSP w Nowy Sączu.